14 de setembre de 2008

Tallers oberts

Aquest cap de setmana s'han fet els quarts Tallers Oberts de la Part Alta.
Esperem que els tallers obrin mes sovint...



Pedro Alba Investigació de nous llenguatges creatiu
C/Merceria, 4 1r

Xavier Aluja
Tècniques pictòriques
C/Comte, 10, baixos

Carmen Andrés Molina
Ceràmica i escultura
C/Misser Noguès, 9, baixos


Nacho Anglada Sort
Art llum
C/Escrivanies Velles, 5, baixos

Amadeu Anguera Bernabè
Mutació quàntica de Naomega Energies
C/Escales de l'Arboç, 6, baixos

Rafa Badía Barlansa
Pintura i Escultura
C/Comte, 10, baixos


Verónica Bilbao
Escultura
C/Notari Albinyana, 16


Joan Blázquez Hernández
Escultures de petit format, orfebreria i joies
C/Major, 22

Caldodecultuvo-M.G.Z-Unai Reglero
R.Art i pensament contemporani
C/Mercè, 2, baixos

Rosa Ciurana i Chorto
Gravat i Pintura
C/Merceria, 4 1r

Josep Daura Cabacès
Instal·lació
C/Merceria, 4 1r

Pep Escoda
Fotografia
C/Comte, 8, baixos

Escola de Lletres

C/Sant Llorenç, 3, baixos


Andrea Eidenhammer
Fotografia
C/Mercè, 2, baixos

Jordi Estela Aiguadé
Pirografies sobre paper, olis i aquarel·les
C/Mediona, 12

Marta Fábregas
Pintura
C/Comte, 10, baixos

Marc Ferris
Creativitat i Disseny
C/Notari Albinyana, 16

Lola Figuerola Disseny de roba
C/Pare Iglesias, 1


María López
Acrílic sobre llenç
C/Escrivanies Velles, 5, baixos


Jordi Llort Figuerola, "Gallus"
Tècnica mixta
C/Escales de l'Arboç, 6, baixos

María López
Acrílic sobre llenç
C/Escrivanies Velles, 5, baixos


Màrius
Art-Aquarel·les
C/Mediona, 12, baixos


Marsal i Carles
Escultures
C/Mediona, 32, baixos


Carmen Mañas Vega
Pintura a l'oli, collage, textures i acrílics
C/Escrivanies Velles, 5, baixos


Carme Mañé Loran
Pintura tècnica mixta
C/Misser Nogués, 9, baixos

Judit Marqués Restauració, reciclatge d'objectes
C/Merceria, 4 1r

Mènsula Il·lustració, disseny gràfic, fotografia i web
C/Mediona, 5, baixos

Javier Núñez de Prado Pintura
C/Notari Albinyana, 16

Psi Disseny; Susanna Miquel; P. Puig Espai d'arquitectura, creació i disseny
C/Civaderia, 23, baixos

Lluïsa Recasens Esmalt al foc
C/Comte, 10, baixos

Clàudia Rifaterra Dissseny industrial
C/Merceria, 4 1r

Eda Rubio Pintura sobre seda
C/Merceria, 4 1r

Olivia Rubio Pintura sobre seda
C/Merceria, 4 1r

Pep Torrens Pintura
C/Comte, 10, baixos

Maravilla Sáez Escultura en ceràmica
C/Portella, 2 bis

Natalia Vaño Pujol Fotografia
C/Merceria, 4 1r

Ramon Vidal Piqué Escultures
C/Mediona, 32, baixos

Elena Vilanova Pintura en seda
C/Escrivanies Velles, 5, baixos

Richard White Pintura whitecnic plastics
C/Escales de l'Arboç, 6, baixos

més info: webfacil.tinet.cat/tallers
Publica un comentari a l'entrada